חולון, שנקר 29

המקום סגור כעת! לא ניתן להזמין דרך האתר.

מסעדת חצ'פורי בחולון

מסעדת חצ'פורי

במרכז חולון אפשר למצוא כיום פינה קולינארית אשר נותנת מקום של כבוד לאוכל הגיאורגי. מסעדת חצפורי הינה מסעדה המביאה למרכז הארץ את הטעמים והניחוחות של האוכל הגרוזיני. התפריט הכשר כולל את כל המאכלים המפורסמים של העדה הגרוזינית בניהם חצפורי במגוון סוגים. אנחנו מזמינים אתכם לחוות את חווית האוכל הגרוזיני כפי שמעולם לא היכרתם.

 

מהו חצפורי

בשנים האחרונות  ניתן לראות כי אותו מאפה מככב לא רק בבתים פרטיים אלא גם במסעדות רבות. הגעגוע לאוכל ביתי גרם לכך כי כיום ניתן למצוא לא מעט מסעדות אשר מגישות את המאכל הגרוזיני המפורסם. למי מכם שעדיין לא התמכר נספר כי משמעות השם חצפורי בגרוזינית זה לחם גבינה. מאפה החצפורי עשוי בצורות שונות בין היתר צורה של דמעה ובתוכה ביצה,כאשר ניתן למצוא גם צורה עגולה או צורה הכוללת כמה שכבות קיפול.

 

שילוב של מלוח ומתוק

המרקם המיוחד של המאפה מקבל את צורתו המיוחדת כתוצאה מהקיפולים הייחודיים תוך מריחה של שמן בין שכבות הבצק. המאפה מגיע בשילוב תערובת גבינות שונות מה שיוצר טעמים עזים בפה.

 ריח של גבינות באוויר

אם אתם עוברים באזור שנקר בחולון אנחנו מזמינים אתכם ליהנות מריח של גבינות מלוחות אשר נישא באוויר וגורם לכל אחד להתמכר למאפה. אצלנו תוכלו למצוא את עצמכם מתמכרים למאפה ולא מספסיקים לנסות ולטעום את המאפים הטעימים.

מכירים רק סוג אחד – אנחנו מזמינים אתכם להכיר יותר

אם אתם מכירים רק סוג אחד של חצפורי אנחנו מזמינים אתכם להכיר יותר! אם אתם אוהבים בצק הרי אנחנו מזמינים אתכם לחגיגה בלתי נשכחת של בצקים כאלה שעוד לא טעמתם! מה סוד ההצלחה שלנו? אצלנו כולם יכולים למצוא את המאפה עם המילוי המתאים לכם.

לא מתחשק לכם לצאת מהבית- אנחנו נגיע אליכם

עכשיו בעונת החורף אנחנו מבינים שלא ממש מתחשק לכם לצאת מהבית. לא רוצים לצאת מהבית אבל ליהנות מהמאכלים שלנו? אין בעיה – אנחנו נגיע אליכם! שירות המשלוחים שלנו פועל מהשעה 11:00 עד השעה 21:30כך שאם אתם מוצאים את עצמכם רעבים בשעת לילה מאוחרת- דעו כי אנחנו כאן בשבילכם!

דווד
ספיר
חצפורי
מסעדה
שנקר 29
חולון
, גוש דן
ישראל
+972 3 5405405