חולון, שנקר 29

המקום סגור כעת! לא ניתן להזמין דרך האתר.

משלוחי אוכל חצפורי

מחירון המשלוחים למזמינים מעל 70 ש''ח:
חולון - 10 ₪

בת ים, אזור, תל קביר - 15

 

 

ראשל''צ מערבמרכז  - 30

תל אביב יפו- 30

 

ניתן לשלוח לכל גוש דן והסביבה בתיאום מראש 

ניתן להזמין משלוח ללא מינימום הזמנה בתוספת 8 שקלים למשלוח
משלוחים החל מהשעה 11:30 עד 21:30


זמני הספקה :לחולון -  עד שעה.בת ים אזור.ראשל''צ - שעה ויותר בהתאם לעומס.

 

אחד היתרונות המרכזיים של הקדמה זה האפשרות להזמין אוכל מוכן. במידה ולא ניחנתם ביכולת בישול או שאתם לא מוצאים זמן לבשל, כיום ניתן למצוא לא מעט פתרונות שיאפשרו לכם ליהנות ממאכלים מסוגים שונים מבלי להיות במטבח.

כיום ישנם לא מעט מקומות המציעים אפשרות של משלוחי אוכל. מה למשל? בין השאר מנות בשר מנות חלביות או קינוחים. כך או כך, בטרם הבחירה חשוב מאד להימנע מפזיזות ולהקפיד על בחירה מתאימה.

 פרמטרים חשובים בבחירת משלוחי אוכל

  • האם מדובר באירוע או בהזמנה פרטית: אחד הפרמטרים החשובים ביותר בבואנו להזמין משלוח הינו עבור מי מיועד המשלוח- האם עבורנו למטרה פרטית או שמא האם מדובר בהזמנה לצורך אירוע. חשוב לציין כי ישנם הבדלים בין השניים אשר יש להביא בחשבון.
  • כמות האנשים: על מנת שלא תמצאו את עצמכם מופתעים כי אולי חסר אוכל, חשוב מאד לדעת את כמות האנשים מראש. ידיעה מדוייקת של כמות האנשים תאפשר לכם לתכנן את ההזמנה בצורה טובה יותר.
  • העדפה: פרמטר נוסף שיש להביא בחשבון זה העדפה של קהל המוזמנים, זאת בהנחה כי מדובר באירוע גדול- האם קהל המוזמנים מקפיד על כשרות, אינו אוכל בשר ועוד.

שתי דרכים להזמנת אוכל מוכן

  • הזמנה טלפונית: אם אתם מרגישים תחושת רעב ואין לכם חשק לצאת מהבית, הרי כיום קיימים שירותי משלוחים אשר מציעות חברות רבות. שירותי המשלוחים קיימים משעות הבוקר עד שעות הלילה כך שאם תמצאו את עצמכם רעבים בשעת לילה מאוחרת דעו כי יש פתרון. באמצעות הזמנה טלפונית אתם לא צריכים לצאת מהבית אלא יכולים להישאר בבית ולחכות להזמנה. במידה ויש לכם שאלות לחברה, הרי חשוב מאד להציגן כמה שיותר מוקדם על מנת לקבל תשובה.
  • הגעה למקום: דרך נוספת היא להגיע למקום ומשם לבצע את ההזמנה.

מתי כדאי להזמין את האוכל

לשאלה מתי כדאי להזמין את האוכל, התשובה היא כמה שיותר קרוב למועד בו אתם מתכננים את שעת האכילה זאת במטרה להבטיח כי תוכלו ליהנות מהריחות ומהטעמים בדרך הטובה ביותר. על מנת שיהיה ניתן ליהנות מההזמנה בצורה הטובה ביותר, חשוב מאד להקפיד אחר הפרמטרים שצוינו.

דווד
ספיר
חצפורי
מסעדה
שנקר 29
חולון
, גוש דן
ישראל
+972 3 5405405